Adatbázis-szakértő és fejlesztő (heti 40 óra)

REGIO Játékkereskedelmi Kft. az ország legismertebb, és az egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózata, ahol több, mint 40 játékáruházban közel 500 munkatárs segíti a Vásárlókat. Több, mint 30 éves múltunkkal gyermekek millióinak tettük boldogabbá mindennapjait.

Üzlethálózatunk, valamint irodai területünk támogatására magunk fejlesztettük a vállaltirányítási rendszerünket, mely a folyamatainkhoz illeszkedik, valamint a saját és a vevőink által támasztott igényeket is kiszolgálja.

Csatlakozz hozzánk: Adatbázis-szakértő és fejlesztő munkakörbe Pécsre!

Főbb feladatok:

  • SQL (Firebird) adatbázis kezelése: adatbázis-karbantartás, -optimalizálás és -fejlesztés, az adatok integritásának és biztonságának biztosítása.
  • Vállalati folyamatok tervezése és optimalizálása: az üzleti folyamatok megértése, elemzése és hatékonyságnövelés technológiai megoldásokkal.
  • Fejlesztés: saját vállalatirányítási rendszerünk fejlesztése az adatbázisra és a folyamatok hatékonyságára koncentrálva.
  • Rendszerszervezés: szoros együttműködés a fejlesztőkkel és az üzleti oldal szereplőivel, az üzleti igények felmérése, specifikálása

Elvárások:

  • SQL nyelv és relációs adatbázisok mélyreható ismerete.
  • Képesség vállalati folyamatok megértésére, elemzésére és optimalizálására.
  • Jó problémamegoldó készség, analitikus gondolkodásmód.
  • Proaktív hozzáállás, nyitottság a szakmai fejlődésre több területen.

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat Firebird adatbázisok kezelésében.
  • Rendszerszervezői vagy üzleti elemzői tapasztalat.
  • ERP fejlesztés területén szerzett tapasztalat
  • Automatizálási, adatbázis-optimalizálási, folyamatfejlesztési ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Gyakorlatot és sikerélményt hosszú távú feladatokban
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát
  • Támogató, barátságos cégkultúrában, jó hangulatú csapatot
  • A munka és magánélet egyensúlyának megtartását
  • Munkavállalói élet- és balesetbiztosítási csomagot
  • Piacképes bérezést
  • Az alapjövedelmen kívüli extra juttatásokat:
    • Cafeteria csomagot
    • Kedvezményes 20%-os dolgozói vásárlást
    • Kedvezményes telefon- és internet szolgáltatási lehetőségeket
    • Minimum 10% engedményt szerződött partnerünk bel- és külföldi hoteleiben
    • 20-30%-kal kedvezőbb szemüveg és kontaktlencse vásárlást
    • Állandó benzinvásárlási kedvezményt partnerünknél

Munkavégzés helye: Pécs

Állás adatai

Pozíció megnevezése Adatbázis-szakértő és fejlesztő
Munkavégzés helye Pécs
7621 Pécs, Rákóczi út 66.
Heti munkaidő 40 óra
Kategória központ