Takarító megváltozott munkaképességű (heti 20 óra)

A REGIO JÁTÉK több mint 30 éves múlttal az ország legrégebbi, és egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózata. Több mint 40 játékáruházban közel 500 munkatársunk segíti a vásárlókat, és gyermekek millióinak teszi boldogabbá mindennapjait.

Befogadó munkahelyként a megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatásával szeretnénk a világot gazdagabbá tenni. Hiszünk abban, hogy a sokszínűség és összetettség kulcs egy felelősségteljes kultúra kialakításához.

Várunk hozzánk Takarító megváltozott munkaképességű munkakörbe.

Feladataid lesznek:

  • Alapvető tisztítási feladatok ellátása a helyiségekben és a folyosón (Például: felmosás, fertőtlenítés, szemetesek ürítése)
  • Szociális helyiségek tisztaságának biztosítása
  • Alkalmanként portalanítás, porszívózás, ablakpárkányok és üvegajtók lemosása
  • Esetenként üveg felületek tisztítása
  • Takarítószerek és eszközök előírás szerinti használata, mennyiségének figyelése, fogyásuk jelzése

Elvárások:

  • Alapos precíz munkavégzés és alapvető higiéniai szabályok betartása
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Azonnali, hosszú távú munkalehetőséget egy valódi értékeket teremtő cégnél.
  • Belső ajánlási programot – egyösszegű juttatással honoráljuk a sikeres ajánlásokat.
  • Bejárási támogatást az MT.-ben megállapítottak alapján.
  • Az alapjövedelmen kívüli extra juttatásokat:
  • Kedvezményes 20%-os dolgozói vásárlást.
  • Élet és balesetbiztosítási programot
  • Számos külső cég átal biztosított kedvezmény

Amennyiben tetszik Neked ez az izgalmas kihívás, kattints a "Jelentkezés" gombra!

Állás adatai

Pozíció megnevezése Takarító megváltozott munkaképességű
Munkavégzés helye Szeged Tisza-part
6721 Szeged, Felső-Tiszapart 16.
Heti munkaidő 20 óra
Kategória üzlethálózat