Raktári logisztikai munkatárs (heti 40 óra)

A REGIO JÁTÉK az ország legismertebb játékkereskedelmi vállalata, ahol minden kollégánk hivatása az, hogy örömöt juttassunk a gyermekekhez!

Szereted a kihívásokat jelentő helyzeteket, és az adminisztratív feladatok mellett a könnyű fizikai munka is lelkesít? Ráadásul egy olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol megbecsülik a munkádat és megfizetik a szorgalmadat?
NÁLUNK A HELYED! Jelentkezz hozzánk Raktári logisztikai munkatárs munkakörbe!

A napi feladataid közé fog tartozni:

  • A szállítmányozási vezetővel együttműködve a cég áruházai és partnerei részére történő fuvarigények megszervezése, és koordinálása
  • Szállítási terület operatív irányítása
  • Áru mozgásának adminisztratív felügyelete
  • Partnerekkel, áruházakkal és gépjárművezetőkkel való kapcsolattartás
  • Gépjárműflottával kapcsolatos havi adminisztrációs feladatok (menetlevél és tachográf zárások, üzemanyag elszámolások összesítése)
  • Szállítmányozással kapcsolatos jogszabályok és rendelkezések betartása és betartatása

Mit kérünk Tőled?

  • Fuvarszervezésben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettséget
  • MS Office felhasználói szintű ismeretét
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzést, nyitott, megbízható személyiséget
  • Váltott, 2 műszakos munkarend vállalását

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Saját és/vagy alvállalkozói flotta kezelésben szerzett tapasztalat

Miért jelentkezz hozzánk?

  • Versenyképes jövedelem, pontos, korrekt elszámolás
  • A Mt.-ben meghatározott túlóra és műszakpótlékot
  • Munkavállalói élet- és balesetbiztosítási programot
  • Munkavállalói ajánlási programot
  • -20% dolgozói kedvezményes vásárlás minden áruházunkban a próbaidő letelte után
  • Ingyenes céges buszjáratot Budapest XI. kerületéből Nándorfejérvári 23-25 sz. alatt található REGIO központ udvaráról, Törökbálint, Torbágy u. 4.sz. Logisztikai Központba, a munkavégzés helyére és vissza.
  • Utazási hozzájárulást 30 Ft/km (saját gépjármű használatának esetében)
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztonságos munkakörnyezet és izgalmas kihívások
  • Barátságos, támogató csapat

Állás adatai

Pozíció megnevezése Raktári logisztikai munkatárs
Munkavégzés helye Törökbálint
2045 Törökbálint, Torbágy utca 4.
Heti munkaidő 40 óra
Kategória raktár