Autóbuszvezető (heti 40 óra)

Autóbuszvezető

"D" kategóriás jogosítvánnyal rendelkező buszvezető kollégát keresünk dolgozói járathoz.

Feladatok:

  • Céges dolgozói szállítás busszal
  • Menetlevél és más cég által kiadott napi okmányok megfelelő, pontos kitöltése, vezetése

Elvárások:

  • Buszvezetői engedély és gyakorlat („D” kategória)
  • GKI igazolvány
  • Digitális tachográf kártya (megszerezhető)
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízható, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Személyszállításban szerzett több éves gyakorlat
  • Budapest és Törökbálint vonzáskörzetében való lakhely
  • Előny C kategóriás jogosítvány, illetve közúti áruszállítási feladatokban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, pontos, korrekt elszámolás
  • Munkavállalói élet és balesetbiztosítási program
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható, modern, folyamatosan szervizelt gépjárművek
  • Tervezhető munkarend
  • Barátságos, támogató csapat
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás
  • Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk

Telephelyek:

  • Budapest XI. kerület és Törökbálint

Állás adatai

Pozíció megnevezése Autóbuszvezető
Munkavégzés helye BP Központ
1119 Budapest, Nándorfejérvári út 23-25.
Heti munkaidő 40 óra
Kategória központ