Gépjárművezető (heti 40 óra)

A REGIO JÁTÉK több mint 30 éves múlttal az ország legrégebbi, és egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózata. Több, mint 40 játékáruházban közel 500 munkatársunk segíti a vásárlókat, és gyermekek millióinak teszi boldogabbá mindennapjait.
Tekints be a játékok birodalmába és legyél a csapatunk tagja!

Minden nap azért dolgozunk, hogy még jobbak, sőt a legjobbak legyünk!
Kiemelt figyelmet fordítunk kollégáinkra és arra, hogy cégünket vonzó munkahelynek tartsák. Elsődleges szempont, hogy vásárlóink és dolgozóink egyaránt jól érezzék magukat nálunk.

Várunk hozzánk Gépjárművezető munkakörbe Törökbálintra, ha neked is fontos, hogy a gyerekek számára minél több örömet szerezzünk játékainkkal!

Feladatok:

  • A cég áruházai és partnerei részére történő áruszállítás és rakodás
  • Gépjárművel kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • Vállalati postaküldemények kezelése, webáruházi csomagok továbbítása saját hálózatban
  • Közreműködés belső felújításokhoz köthető árubeszerzésekben és kiszállítási feladatokban

Elvárások:

  • Tehergépjárművezetői engedély és gyakorlat ("C" kategória)
  • GKI igazolvány
  • Digitális tachográf kártya (megszerezhető)
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízható, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Buszvezetői engedély és gyakorlat („D" kategória)
  • Áru és személyszállításban szerzett több éves gyakorlat
  • Emelőhátfal vizsga
  • Elsősorban Törökbálint, Érd, Diósd, Szigetszentmiklós településeken és vonzáskörzetükben, illetve Budapest XI. és XXII. kerületében élők jelentkezését várjuk

Amit kínálunk:

  • Szabad hétvégék
  • Kiszámítható, tervezhető munkarend hétfőtől péntekig
  • Azonnali, hosszú távú munkalehetőség egy valódi értékeket teremtő cégnél
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, pontos, korrekt elszámolás
  • Modern, folyamatosan szervizelt gépjárművek
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, támogató csapat

Az alapjövedelmen kívüli extra juttatásokat:

  • Hosszútávú lehetőség egy stabil hátterű vállalatnál
  • Családias, jó hangulatú munkahelyi légkört
  • Munkavállalói élet- és balesetbiztosítási csomagot
  • Piacképes bérezést
  • Mobiltelefont
  • Az alapjövedelmen kívüli extra juttatásokat:
    • Cafeteria csomagot
    • MT.-ben meghatározott pótlékok teljes kifizetését
    • Egyéni bónusz célkitűzést
    • Kedvezményes 20%-os dolgozói vásárlást
    • Kedvezményes telefon- és internet szolgáltatási lehetőségeket
    • Minimum 10% engedményt szerződött partnerünk bel- és külföldi hoteleiben
    • 20-30%-kal kedvezőbb szemüveg és kontaktlencse vásárlást
    • Állandó benzinvásárlási kedvezményt partnerünknél

Telephelyek:

  •  Törökbálint és Budapest XI. kerület

Állás adatai

Pozíció megnevezése Gépjárművezető
Munkavégzés helye BP Nándorfejérvári út
1119 Budapest, Nándorfejérvári út 23-25.
Heti munkaidő 40 óra
Kategória központ