Áru összekészítő, raktáros (heti 40 óra)

 Budapesttől 20 percre található játékraktárunkba keresünk áru összekészítő, raktáros kollégákat ingyenes céges buszjárattal. Ha egy megbízható hosszú távú állásra vágysz, ahol megbecsülik a munkádat és megfizetik a szorgalmadat, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Beérkező termékek átvétele, ellenőrzés, elhelyezése és kiszedése
  • Lista alapján az áru kitárolása és komissiózása
  • Webes rendelések csomagolása és számlázása
  • A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése

Elvárások:

  • Jó fizikum
  • Jó számolási készség

Előnyt jelent:

  • Raktározási, targoncavezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Alapbér + műszakpótlék + teljesítményprémium
  • Vásárlási kedvezmény
  • Korlátlan kávé- és vízfogyasztás
  • Kétműszakos munkarend
  • Korszerű, komfortos, évszaknak megfelelően temperált munkakörnyezet
  • Fizetett utazási idővel, ingyenes céges buszjárat a XI. kerület Nándorfejérvári útról indul
  • Munkavégzés helye: Törökbálint

Jelentkezni lehet online vagy Csoma Anikónál a +36 30 469 0786-os telefonszámon.

Állás adatai

Pozíció megnevezése Áru összekészítő, raktáros
Munkavégzés helye Törökbálint
2045 Törökbálint, Torbágy utca 4.
Heti munkaidő 40 óra
Kategória raktár