Webáruház ügyfélszolgálati munkatárs (heti 40 óra)

Azt gondoljuk, hogy a jó ügyfélszolgálati munkatárs:

akivel az ügyfelek gyorsan és gördülékenyen tudnak kommunikálni, aki a megoldásokra törekszik, aki átlátja és hatékonyan oldja meg a felmerülő problémát, akinek kiemelkedő a kommunikációs képesége, és sikerül megtalálnia a hangot a különböző személyiség típusú vevőkkel is.

Ha neked is ezek az értékek fontosak, akkor téged keresünk a csapatunkba:

Webáruház ügyfélszolgálati munkatárs munkakörbe

Feladataid lesznek:

  • e-mailen, telefonon érkező ügyfél kérdések megválaszolása, tájékoztatás nyújtása, szükség esetén probléma megoldása,
  • csomagok összekészítése, illetve a visszaérkező csomagokkal kapcsolatos ügyintézés,
  • a visszajött csomagok kibontása, és minőségi állapotának megvizsgálása, valamint meghatározott árucsoportba történő szelektálása és fizikai elhelyezése a megfelelő raktári területre,
  • csomagfelvételek és árucserék teljes körű ügyintézése,
  • web kiszolgálási folyamatok (osztás, csomagolás, számlázás) gyakorlati elvégzése
  • banki utalások, visszautalások kezelése,
  • kapcsolattartás futárszolgálattal,
  • visszáruk kezelése,

Téged keresünk, ha

  • számodra is legfontosabb az ügyfél,
  • dolgoztál már hasonló területen 1-2 évet,
  • pozitív a gondolkodásmódod,
  • hatékony a problémamegoldó képességed,
  • kiemelkedően kommunikálsz,
  • ha nem kizárólag íróasztal mögött képzeled el a munkád
  • magabiztosan használod az Excelt,
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel.

Előnyt jelent, ha:

  • webáruházi ügyfélszolgálati tapasztalatod van.

Amit mi nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • kedvezményes dolgozói vásárlás,
  • utazási költségtérítés,
  • fiatalos csapat,
  • változatos kihívások,
  • azonnali munkakezdési lehetőség.

Munkavégzés helye: Törökbálint, igény szerint XI. kerületből induló céges buszjárattal

Állás adatai

Pozíció megnevezése Webáruház ügyfélszolgálati munkatárs
Munkavégzés helye Törökbálint
2045 Törökbálint, Torbágy utca 4.
Heti munkaidő 40 óra
Kategória központ