Targoncás (heti 40 óra)

Ha egy megbízható, hosszú távú állásra vágysz, ahol megbecsülik a munkádat és megfizetik a szorgalmadat, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Áru ki-és betárolása
  • Anyagmozgatás, komissiózás
  • A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Raktári rend biztosítása

Elvárások:

  • Raktározási, targoncavezetői tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Időszakos hétvégi munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, korszerű munkakörnyezet
  • Alapbér + műszakpótlék + teljesítményprémium
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény
  • Tervezhető két műszakos munkarend
  • Ingyenes céges buszjárat Budapest XI. kerületéből Törökbálintra
  • Utazási hozzájárulás a bejelentett lakóhely és Budapest között

Jelentkezéseket várjuk Csoma Anikó részére a csoma.aniko@regiojatek.hu e-mail címen vagy +36 30 469 0786-os telefonszámon.

Állás adatai

Pozíció megnevezése Targoncás
Munkavégzés helye Törökbálint
2045 Törökbálint, Torbágy utca 4.
Heti munkaidő 40 óra
Kategória raktár