Pénztáros megváltozott munkaképességű (heti 20 óra)

A REGIO JÁTÉK több mint 30 éves múlttal az ország legrégebbi, és egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózata. Több mint 40 játékáruházban közel 500 munkatársunk segíti a vásárlókat, és gyermekek millióinak teszi boldogabbá mindennapjait.
Tekints be a játékok birodalmába és legyél a csapatunk tagja!

A megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatásával elsődleges célunk olyan befogadó munkahellyé válni, amellyel a világot gazdagabbá tehetjük. Hiszünk abban, hogy a sokszínűség és összetettség kulcs egy felelősségteljes kultúra kialakításához.

Várunk hozzánk Pénztáros munkakörbe, ha neked is fontos, hogy a gyerekek számára minél több örömet szerezzünk játékainkkal!

Mik lesznek a napi teendőid pénztárosként?

  • Gondoskodni vásárlóink elégedettségéről, segíteni játékokat választani.
  • Pénztárosi feladatok ellátása.
  • Visszáruval kapcsolatos teendők elvégzése.

Téged keresünk, ha:

  • Neked is fontos, hogy vásárlóink elégedetten távozzanak üzletünkből.
  • Élvezed, hogy a napjaid mozgalmasan telnek.
  • Nyitott személyiség vagy, és szeretsz emberekkel foglalkozni.
  • Pontosan, precízen és felelőségteljesen végzed a munkád.
  • Figyelmes, udvarias és segítőkész vagy.

Előny, de nem feltétel:

  • Kereskedelmi végzettség és tapasztalat, főképp, ha a játékok világában kamatoztattad.
  • Dolgoztál már korábban pénztárosként.

Amit kínálunk:

  • Egy munkát, aminek eredménye egy kisgyermek öröme.
  • Azonnali, hosszú távú munkalehetőséget egy valódi értékeket teremtő cégnél.
  • Csapat vagyunk, és támogatjuk beilleszkedésed, munkádat:
    • Egy részletes betanítási rendszerrel - a REGIO Mentor programmal.
    • Saját fejlesztésű képzési felülettel – a REGIO Tudástárral.
    • Szakmai és egyéni fejlődési lehetőséget biztosítunk.
  • Munkaruhát a munkába állasod első napjától.
  • Belső ajánlási programot – egyösszegű juttatással honoráljuk a sikeres ajánlásokat.
  • Bejárási támogatást az MT.-ben megállapítottak alapján.
  • Az alapjövedelmen kívüli extra juttatásokat:
    • Kedvezményes 20%-os dolgozói vásárlást.
    • Az MT.-ben meghatározott pótlékok teljes kifizetését.
    • REGIO havi területi pótlék.
    • Negyedéves teljesítmény bónuszt.

Kattints a "Jelentkezés" gombra, ha szereted a játékokat, igényes vagy a munkádra és részese akarsz lenni egy vidám közösségnek!

Állás adatai

Pozíció megnevezése Pénztáros megváltozott munkaképességű
Munkavégzés helye Győr
9023 Győr, Fehérvári út 3.
Heti munkaidő 20 óra
Kategória üzlethálózat