Rendszergazda (heti 40 óra)

Feladatok:

  • Informatikai rendszerek üzemeltetése, fejlesztése, rendszerfelügyelete
  • LAN, Wifi üzemeltetés
  • Notebook-ok, desktop gépek telepítése, software és hardware szintű karbantartása
  • Linux szerverek karbantartása, üzemeltetése
  • Perifériák üzemeltetése (pénztárgépek, nyomtatók, vonalkód olvasók, …)
  • Távoli rendszerfelügyelet
  • Hálózati biztonság, vírusvédelem kialakítása, üzemeltetése
  • Hálózat konfigurálás
  • Helyi hálózat fejlesztése, karbantartása
  • Aktív hálózati eszközök menedzselése
  • Üzemzavar elhárításban való részvétel
  • Hiba bejelentések kezelése, megoldása
  • Felhasználók támogatása
  • Az informatikai szakterülettel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Teljes munkaidő + eseti ügyelet vállalása

Elvárások:

  • Tapasztalat IT support/üzemeltetés területen, hardware és software hibaelhárításban
  • Linux környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • Rendszerető, precíz és igényes munkavégzés
  • ’Gazda’ szemléletmód a rá bízott területen
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékosként kölcsönös, támogató együttműködés az IT csapat munkatársaival
  • ’B’ kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Csapatban dolgozó, együttműködő, egymás munkáját támogató környezet

Állás adatai

Pozíció megnevezése Rendszergazda
Munkavégzés helye BP Nándorfejérvári út
1119 Budapest, Nándorfejérvári út 23-25.
Heti munkaidő 40 óra
Kategória központ