Áru összekészítő, raktáros - részmunkaidő (heti 30 óra)

Megbízható, hosszú távú, család barát időbeosztású állásra vágysz, ahol megbecsülik a munkádat, és megfizetik a szorgalmad?

Ha igen, Rád van szükségünk!

Csatlakozz csapatunkhoz és kamatoztasd nálunk tudásod

áru összekészítő, raktáros munkakörben!

Feladatok:

  • Áru ki-és betárolása
  • Anyagmozgatás, komissiózás
  • Raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Online értékesítéshez kapcsolódó rendelés összeállítása, csomagolása
  • Raktári rend biztosítása

Elvárások:

  • Raktári tapasztalat
  • Okoseszközök (PDA) magabiztos használata
  • Időszakos hétvégi munkavégzés vállalása
  • Kiváló fejben számolási képesség
  • Jó fizikai erőnlét

Előnyt jelent:

  • Targoncavezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, korszerű munkakörnyezet
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény
  • Ingyenes céges buszjárat Budapest XI. kerületéből Törökbálintra
  • Utazási hozzájárulás a bejelentett lakóhely és Budapest között

Állás adatai

Pozíció megnevezése Áru összekészítő, raktáros - részmunkaidő
Munkavégzés helye Törökbálint
2045 Törökbálint, Torbágy utca 4.
Heti munkaidő 30 óra
Kategória raktár