Karbantartó (heti 40 óra)

Feladatok:

  • A cég áruházaiban felmerülő műszaki, karbantartási feladatok megoldása
  • Több telephelyen történő önálló feladat végrehajtása
  • Alkalmanként vidéki munkavégzés
  • Villamos szakterülethez tartozó berendezéseinek hibaelhárítása, új eszközök beüzemelése, régi elavult berendezések cseréje
  • Vízvezeték szereléssel kapcsolatos karbantartási feladatok
  • Téliesítés, fagytalanítás
  • Apróbb kőműves feladatok
  • Ajtózárak, és kilincsek karbantartása
  • Lakatos jellegű feladatok ellátása (apróbb hegesztések)
  • Mérőórák (víz, gáz, villany) havi leolvasása, az óraállások naplózása

Elvárások:

  • Önálló megbízható, pontos munkavégzés
  • Szakipari gyakorlat
  • B kategóriájú jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Villanyszerelői tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • C kategóriájú jogosítvány
  • Budapest XI kerület, vagy Törökbálint vonzáskörzetében lévő lakóhely

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, pontos, korrekt elszámolás
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, támogató csapat
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás

Telephelyek:

  • Budapest XI. kerület és Törökbálint

Állás adatai

Pozíció megnevezése Karbantartó
Munkavégzés helye BP Nándorfejérvári út
1119 Budapest, Nándorfejérvári út 23-25.
Heti munkaidő 40 óra
Kategória üzlethálózat