Üzletvezető helyettes (heti 40 óra)

A REGIO JÁTÉK több mint 30 éves múlttal az ország legrégebbi, és egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózata. Több mint 40 játékáruházban közel 500 munkatársunk segíti a vásárlókat, és gyermekek millióinak teszi boldogabbá mindennapjait.
Tekints be a játékok birodalmába és legyél a csapatunk tagja!

Minden nap azért dolgozunk, hogy még jobbak, sőt a legjobbak legyünk!
Kiemelt figyelmet fordítunk kollégáinkra és arra, hogy cégünket vonzó munkahelynek tartsák. Elsődleges szempont, hogy vásárlóink és dolgozóink egyaránt jól érezzék magukat nálunk.

Várunk hozzánk Üzletvezető helyettes munkakörbe, ha neked is fontos, hogy a gyerekek számára minél több örömet szerezzünk játékainkkal!

Feladataid lesznek:

  • Az üzlet kereskedelmi tervének megvalósításában való részvétel.
  • A vásárlók szakszerű tájékoztatása, és udvarias és segítőkész kiszolgálása.
  • Az eladó-pénztárosi csapat irányítása, motiválása és fejlesztése.
  • A bolti munkafolyamatok megszervezése, koordinálása.
  • Árukészlet bevételezése, ellenőrzése és előkészítése eladásra.
  • Rendelések összeállítása, készletgazdálkodás.
  • Aktuális akciók, promóciók előkészítése és nyomonkövetése, és az árváltozásokkal kapcsolatos feladatok megszervezése, ellátása.
  • A REGIO JÁTÉK arculati elvárásainak megfelelő megjelenés biztosítása.
  • Pénzkezelési feladatok.
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése (beosztások, rendelések, nyitással-, zárással kapcsolatos teendők, kassza kezelése stb.)
  • Leltárak pontos, precíz végrehajtása.

Amire szükséged lesz a mindennapi munkád során:

  • Eredmény és profitorientált gondolkodásmódra.
  • Vezetői készségek meglétére - vezetés, szervezés, rendszerszemlélet stb.
  • Strukturált, szervezett munkavégzésre.
  • Kiváló motivációs és kommunikációs készségére.
  • Minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalatra.
  • Proaktív, megbízható, önálló, példamutató személyiségre.
  • Rugalmas munkavégzési hajlandóságra.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretre.

Előny, de nem feltétel:

  • Felsőfokú végzettség, kereskedelmi boltvezetői végzettség.
  • Jártasság a gyerekek és a játékok világában.

Amit kínálunk:

  • Egy munkát, aminek eredménye egy kisgyermek öröme.
  • Azonnali, hosszú távú munkalehetőséget egy valódi értékeket teremtő cégnél.
  • Csapat vagyunk, és támogatjuk beilleszkedésed, munkádat:
    • Saját fejlesztésű képzési felülettel – a REGIO Tudástárral.
    • Szakmai és egyéni fejlődési lehetőséget biztosítunk.
  • Munkaruhát a munkába állasod első napjától.
  • Belső ajánlási programot – egyösszegű juttatással honoráljuk a sikeres ajánlásokat.
  • Bejárási támogatást az MT.-ben megállapítottak alapján.
  • Munkavállalói élet- és balesetbiztosítási csomagot.
  • Az alapjövedelmen kívüli extra juttatásokat:
    • Cafeteria csomagot.
    • Kedvezményes 20%-os dolgozói vásárlást.
    • Az MT.-ben meghatározott pótlékok teljes kifizetését.
    • REGIO havi területi pótlék.
    • Negyedéves teljesítmény bónuszt.

Kattints a "Jelentkezés" gombra, ha szereted a játékokat, igényes vagy a munkádra és részese akarsz lenni egy vidám közösségnek!

Állás adatai

Pozíció megnevezése Üzletvezető helyettes
Munkavégzés helye Mammut 2
1024 Budapest, Lövőház u. 2-6.
Heti munkaidő 40 óra
Kategória üzlethálózat