Áru összekészítő, raktáros éjszakai (heti 40 óra)

Kiemelt műszakpótlékkal, állandó egy műszakba, Budapesttől 20 percre található játékraktárunkba keresünk áruösszekészítő kollégákat ingyenes céges buszjárattal és fizetett utazási idővel. Ha egy megbízható hosszútávú állásra vágysz, ahol megbecsülik a munkádat és megfizetik a szorgalmadat, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Beérkező termékek átvétele, ellenőrzése és elhelyezése
  • Lista alapján az áru kitárolása és komissiózása
  • Webes rendelések csomagolása és számlázása
  • A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése

Elvárások:

  • Jó fizikum
  • Jó számolási készség
  • 1 hónapos, 2 műszakos betanulási idő vállalása

Előnyt jelent:

  • Raktározási, targoncavezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Alapbér + éjszakai pótlék + teljesítményprémium
  • Vásárlási kedvezmény
  • Korlátlan kávé- és vízfogyasztás
  • Egyműszakos éjszakai munkarend
  • Korszerű, komfortos, évszaknak megfelelően temperált munkakörnyezet
  • Fizetett utazási idővel, ingyenes céges buszjárat a Kelenföldi pályaudvarról és a XI. kerület Nándorfejérvári útról indul
  • Munkavégzés helye: Törökbálint

Amennyiben tetszik Neked ez az izgalmas kihívás, add le jelentkezésedet a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Állás adatai

Pozíció megnevezése Áru összekészítő, raktáros éjszakai
Munkavégzés helye Törökbálint
2045 Törökbálint, Torbágy utca 4.
Heti munkaidő 40 óra
Kategória raktár