HR asszisztens (heti 40 óra)

A gyermekek fejlődéséhez vezető legszebb út a játékokkal tanulás öröme. A REGIO JÁTÉK több mint 25 éve segíti a következő nemzedék sikeres életkezdését szakmailag felkészült csapatával, így mára az ország legismertebb és az egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózatává válhatott, ahol 34 játékáruházban közel 400 munkatárs segít Vásárlóinknak. Munkatársaink közé az alábbi pozíció betöltésével várjuk a jelentkezéseket:

Ami a feladatod lesz:

  • Karrieroldal felügyelete, toborzási feladatok ellátása
  • Létszámadatok naprakészen tartása
  • Határidők figyelése, emlékeztetők kiküldése
  • Kapcsolattartás munkaerő-közvetítőkkel és kölcsönzőkkel
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Belső képzések szervezése
  • Aktív részvétel a HR folyamatok fejlesztésében
  • Számlák, szerződések kezelése
  • Eseti adminisztratív segítség társosztályoknak

A legfontosabb tulajdonságaid, amit keresünk:

  • Szorgalmas, proaktív személyiség
  • Microsoft Office programok rendszeres felhasználó szintű ismerete
  • Felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • Gyors megértés és pontos kivitelezés

Nagyobb eséllyel pályázol:

  • Hasonló munkakörben szerzett  legalább 1 éves gyakorlattal
  • Legalább középfokú szinten tudsz angolul
  • HR adminisztráció területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Változatos munkakör
  • Stabil és dinamikusan fejlődő, hosszú távú, biztos munkahelyet
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria csomag
  • Kedvezményes dolgozói játékvásárlás
  • Korszerű, komfortos irodai munkakörnyezet

Állás adatai

Pozíció megnevezése HR asszisztens
Munkavégzés helye BP Központ
1119 Budapest, Nándorfejérvári út 23-25.
Heti munkaidő 40 óra
Kategória központ