Eladó-pénztáros (heti 40 óra)

A mindennapjaid része a játék? Ismered a mesehősöket? Könnyen megtalálod a közös hangot a gyerekekkel és a szüleikkel is?

Akkor itt a remek lehetőség, hogy mindezeket a tulajdonságokat a munkád során is hasznosítsd!

A REGIO JÁTÉK több, mint 25 éve segíti a következő nemzedék sikeres életkezdését szakmailag felkészült csapatával. A ma is száz százalékban magyar tulajdonú cég mára az ország legismertebb és dinamikusabban fejlődő üzlethálózatává válhatott, ahol 34 játékáruházban közel 400 munkatárs segít Vásárlóinknak.

Ha Neked az eladás mást is jelent, mint árufeltöltést, akkor Téged keresünk, mint elkötelezett és játékokat kedvelő munkatársat a következő pozícióra:

Eladó - Pénztáros (M3 Városkapu)

Az ideális jelentkező:

  • szeret eladni
  • kommunikációs és problémamegoldó képessége nagyon jó
  • játékismeretekkel rendelkezik
  • nagy munkabírású
  • pontos és precíz
  • teljesítményorientált
  • szeret játszani
  • felelősségteljes
  • igazi csapatjátékos

Előnyt jelent:

  • kereskedelmi végzettség
  • jártasság a játékok és gyermekek világában
  • kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • pénztáros munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol és/vagy német nyelvtudás

A következő feladatok várnak Rád, mint Eladó - Pénztáros:

  • Vásárlók udvarias kiszolgálása, termékek ajánlása
  • eladótér folyamatos rendben tartása
  • pénztárkezelés
  • termékek kihelyezése, áruátvétel, árufeltöltés, árazás

Utazás:

  • Céges busz a XV. keületből

Amit kínálunk:

  • egy munkát, aminek az eredménye valahol egy kisgyermek öröme
  • versenyképes alapbér
  • teljesítményfüggő extra juttatások
  • Cafeteria csomag
  • kedvezményes 20%-os dolgozói vásárlás
  • előrelépési lehetőségek
  • tervezhető munkarend
  • lakóhely távolságának figyelembevétele
  • korszerű, komfortos munkakörnyezet

Amennyiben tetszik Neked ez az izgalmas kihívás, add le jelentkezésedet a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Állás adatai

Pozíció megnevezése Eladó-pénztáros
Munkavégzés helye M3 Városkapu
1152 Budapest, Városkapu utca 7.
Heti munkaidő 40 óra
Kategória üzlethálózat