Takarító megváltozott munkaképességű (heti 20 óra)

A REGIO JÁTÉK több mint 30 éves múlttal az ország legrégebbi, és egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózata. Több mint 40 játékáruházban közel 500 munkatársunk segíti a vásárlókat, és gyermekek millióinak teszi boldogabbá mindennapjait.

Befogadó munkahelyként a megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatásával szeretnénk a világot gazdagabbá tenni. Hiszünk abban, hogy a sokszínűség és összetettség kulcs egy felelősségteljes kultúra kialakításához.

Várunk hozzánk Takarító megváltozott munkaképességű munkakörbe, ha neked is fontos, hogy az újonnan felvételre kerülő MMK munkavállalók könnyedén illeszkedjenek be hozzánk, valamint sikeresek legyenek munkájukban.

 Feladataid lesznek:

  • Alapvető tisztítási feladatok ellátása a helyiségekben és a folyosón (Például: felmosás, fertőtlenítés, szemetesek ürítése)
  • Szociális helyiségek tisztaságának biztosítása
  • Alkalmanként portalanítás, porszívózás, ablakpárkányok és üvegajtók lemosása
  • Esetenként üveg felületek tisztítása
  • Takarítószerek és eszközök előírás szerinti használata, mennyiségének figyelése, fogyásuk jelzése
  • Elsősorban hétvégi és alkalmanként hétköznapi munkavégzés

Elvárások:

  • Alapos precíz munkavégzés és alapvető higiéniai szabályok betartása
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Azonnali, hosszú távú munkalehetőséget egy valódi értékeket teremtő cégnél.
  • Belső ajánlási programot – egyösszegű juttatással honoráljuk a sikeres ajánlásokat.
  • Bejárási támogatást az MT.-ben megállapítottak alapján.
  • Az alapjövedelmen kívüli extra juttatásokat:
    • Kedvezményes 20%-os dolgozói vásárlást.
    • Élet és balesetbiztosítási programot
    • Számos külső cég átal biztosított kedvezmény

Amennyiben tetszik Neked ez az izgalmas kihívás, kattints a "Jelentkezés" gombra!

Állás adatai

Pozíció megnevezése Takarító megváltozott munkaképességű
Munkavégzés helye Pécs
7621 Pécs, Rákóczi út 66.
Heti munkaidő 20 óra
Kategória üzlethálózat